RT1206WRB0743R2L
MFR.Part #
RT1206WRB0743R2L
JLCPCB Part #
C4282584
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS