RT0805BRC07107KL
MFR.Part #
RT0805BRC07107KL
JLCPCB Part #
C864581
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS