RT1206CRB0730K9L
MFR.Part #
RT1206CRB0730K9L
JLCPCB Part #
C1713755
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS