RT0805BRB0763R4L
MFR.Part #
RT0805BRB0763R4L
JLCPCB Part #
C864475
Description
-55℃~+155℃ 125mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS