RT0805CRE071K3L
MFR.Part #
RT0805CRE071K3L
JLCPCB Part #
C4193288
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS