RV1206FR-072K61L
MFR.Part #
RV1206FR-072K61L
JLCPCB Part #
C5880143
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS