MFR50SDRE52-30K
MFR.Part #
MFR50SDRE52-30K
JLCPCB Part #
C3440279
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS