NKN400FR-73-4R7
MFR.Part #
NKN400FR-73-4R7
JLCPCB Part #
C19618423
Description
-40℃~+200℃ 4.7Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ Plugin,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS