RT0603WRE071K47L
MFR.Part #
RT0603WRE071K47L
JLCPCB Part #
C2140786
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS