MFR50SFRE52-806R
MFR.Part #
MFR50SFRE52-806R
JLCPCB Part #
C3403595
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS