AA0805FR-074K64L
MFR.Part #
AA0805FR-074K64L
JLCPCB Part #
C3993031
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS