RT0603WRE0711K3L
MFR.Part #
RT0603WRE0711K3L
JLCPCB Part #
C4351057
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS