AA1218FK-076K34L
MFR.Part #
AA1218FK-076K34L
JLCPCB Part #
C1702765
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS