RT0603WRD07715RL
MFR.Part #
RT0603WRD07715RL
JLCPCB Part #
C3915487
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS