RT0603WRD07604RL
MFR.Part #
RT0603WRD07604RL
JLCPCB Part #
C1717036
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS