CFR-25JT-52-1M8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-25JT-52-1M8
JLCPCB Part #
C1370519
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS