RC0201FR-135R1L
MFR.Part #
RC0201FR-135R1L
JLCPCB Part #
C5842769
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+125℃ 5.1Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS