RT0603WRD0743KL
MFR.Part #
RT0603WRD0743KL
JLCPCB Part #
C1716086
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS