AC2512JK-073M9L
MFR.Part #
AC2512JK-073M9L
JLCPCB Part #
C2897330
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS