RT0603WRD07430RL
MFR.Part #
RT0603WRD07430RL
JLCPCB Part #
C4207454
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS