MFR25SFBE52-9K31
MFR.Part #
MFR25SFBE52-9K31
JLCPCB Part #
C1370335
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS