RC0603FR-074M64P
MFR.Part #
RC0603FR-074M64P
JLCPCB Part #
C7273937
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS