FMF-25FRF52-2K4
MFR.Part #
FMF-25FRF52-2K4
JLCPCB Part #
C1746850
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS