RT0603WRD07360RL
MFR.Part #
RT0603WRD07360RL
JLCPCB Part #
C3964397
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS