PNP1WVFR-52-30R
MFR.Part #
PNP1WVFR-52-30R
JLCPCB Part #
C1776261
Description
-40℃~+200℃ 1W 30Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS