MFR50SFRF52-3M6
MFR.Part #
MFR50SFRF52-3M6
JLCPCB Part #
C1754136
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS