RT0603WRD072K21L
MFR.Part #
RT0603WRD072K21L
JLCPCB Part #
C1716328
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS