AC1020JK-0711RL
MFR.Part #
AC1020JK-0711RL
JLCPCB Part #
C5936717
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS