FMP100FTE52-453K
MFR.Part #
FMP100FTE52-453K
JLCPCB Part #
C1379685
Description
-55℃~+155℃ 1W 453kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS