RT0603WRD07294RL
MFR.Part #
RT0603WRD07294RL
JLCPCB Part #
C4327149
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS