RT0603BRB07360RL
MFR.Part #
RT0603BRB07360RL
JLCPCB Part #
C860347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS