RC1206FR-131M2L
MFR.Part #
RC1206FR-131M2L
JLCPCB Part #
C7038548
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS