RT0603WRD0717R8L
MFR.Part #
RT0603WRD0717R8L
JLCPCB Part #
C1716325
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS