RT0603WRC0782KL
MFR.Part #
RT0603WRC0782KL
JLCPCB Part #
C1718838
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS