AF122-FR-075K9L
MFR.Part #
AF122-FR-075K9L
JLCPCB Part #
C1735097
Description
2 4 5.9kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS