RT0603BRD076K49L
MFR.Part #
RT0603BRD076K49L
JLCPCB Part #
C861534
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS