RT0603WRC0751KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRC0751KL
JLCPCB Part #
C1718790
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS