MFR100FRE52-5K49
MFR.Part #
MFR100FRE52-5K49
JLCPCB Part #
C3415624
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS