RT0603WRC0735K7L
MFR.Part #
RT0603WRC0735K7L
JLCPCB Part #
C1719179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS