RC0402FR-7W34RL
MFR.Part #
RC0402FR-7W34RL
JLCPCB Part #
C20161332
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS