RT0603WRC0730K9L
MFR.Part #
RT0603WRC0730K9L
JLCPCB Part #
C4057281
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS