RT0603WRC0730K1L
MFR.Part #
RT0603WRC0730K1L
JLCPCB Part #
C4041890
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS