AHA25AFB-1K
MFR.Part #
AHA25AFB-1K
JLCPCB Part #
C1568262
Description
1kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS