RT0603WRC07221RL
MFR.Part #
RT0603WRC07221RL
JLCPCB Part #
C3967176
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS