AF0805FR-0741K2L
MFR.Part #
AF0805FR-0741K2L
JLCPCB Part #
C2105423
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS