RT0603FRE10274RL
MFR.Part #
RT0603FRE10274RL
JLCPCB Part #
C6668764
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS