FMP100FTE52-1K13
MFR.Part #
FMP100FTE52-1K13
JLCPCB Part #
C1380117
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS