RT0603FRE1010KL
MFR.Part #
RT0603FRE1010KL
JLCPCB Part #
C6460716
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS