AF122-JR-07100KL
MFR.Part #
AF122-JR-07100KL
JLCPCB Part #
C7213411
Package
0404
Description
100kΩ 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS