RT0603FRE079K1L
MFR.Part #
RT0603FRE079K1L
JLCPCB Part #
C863985
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS